Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń o pracy

Zaświadczenie o zarobkach jest dokumentem, który informuje nie tylko o źródle dochodu, ale również wysokości pensji oraz stażu pracy. Mogą go otrzymać wyłącznie osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą lub posiadają umowę o pracę. Jest on niezbędny do uzyskania finansowania z banku, co zatem mają zrobić osoby, które z różnych przyczyn go nie dostaną?

Pożyczki przez internet bez zaświadczeń o pracy to produkt finansowy skierowany do osób, które z różnych przyczyn nie są wstanie przedstawić stosownych dokumentów. Jednak sięgają po nie również osoby, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki i zależy im na jak najmniejszej liczbie formalności. Dodatkowo w przypadku większości dostępnych na rynku pożyczek cała procedura przyznawania środków jest w pełni zautomatyzowana, więc przyznanie środków może nastąpić nawet po 10-15 minutach od złożenia wniosku.

Kredyt bez zaświadczeń

Kredyt bez zaświadczeń

Kto może skorzystać z pożyczek bez zaświadczenia o pracy

To produkt finansowy skierowany do osób, które zarabiają w oparciu o niestabilne umowy cywilnoprawne (agencyjne, o dzieło czy zlecenie). Dzięki temu, że w większości firm pożyczkowych są udzielane w oparciu o dowód osobisty oraz oświadczenie o zarobkach mogą z niego skorzystać również osoby bezrobotne, które świeżo utraciły źródło dochodu, nie wykazujące dochodu w Polsce a także osiągające dochód z innych źródeł: alimenty, emerytura, renta oraz stypendium. Należy jednak pamiętać, że tego typu pożyczki są zazwyczaj przyznawane na krótki okres, dlatego warto bezwzględnie przestrzegać terminu spłaty.